К основному контенту

Таблетки для очищення кишечника

Таблетки для очищення кишечника

Для очищення кишечника без застосування клізм можна використовувати різні таблетки, в тому числі і розробки російських фармацевтів.

Очищення кишечника Лаваколом

Як правило, очищення кишечника Лаваколом відбувається природно, без будь-яких особливостей, однак слід пам'ятати, що лавакол має ряд протипоказань. Не можна використовувати цей препарат при кишкової непрохідності, порушення серцевого ритму, загальної слабкості або при захворюваннях з нез'ясованими причинами, при порушенні в роботі нирок, при гастритах, виразках шлунково-кишкового тракту. Аптечна упаковка містить 15 пакетиків порошку, прийом розраховують за нормою 1 пакетик на 5 кг ваги пацієнта. Перед прийомом першої дози препарату не слід приймати важку, тверду їжу. Після легкого обіду (сніданку) слід приймати лавакол не раніше, ніж через 3 години. Рекомендовано починати приймати препарат в 16-18 годин. Перший пакетик розчиняють в 1 склянці води (200мл), випивають склянку повільно, за 20 хв, всю дозування лавакола приймають протягом 4-5 годин. Після початку прийому препарату, через 1-2 години з'явиться стілець, акти дефекації завершаться приблизно через 1-3 години після прийому останньої дози. Якщо очищення кишечника лаваколом викликає нудоту, слід припинити прийом препарату на півгодини.

Очищення кишечника активованим вугіллям

При необхідності швидко привести в порядок кишечник можна застосувати очищення кишечника активованим вугіллям, так як даний метод давно практикується і найбільш доступний фінансово. Очищення вугіллям практикується при будь-яких гнильних процесах в кишечнику, при токсичному ураженні (інфекційної і неінфекційної природи), при алергіях, вишколах до медичних маніпуляцій.

Протипоказанням для застосування активованого вугілля будуть будь-які пошкодження слизових шлунково-кишкового тракту, атонічні стану кишечника, одночасний прийом лікарських засобів.

Власне очищення кишечника активованим вугіллям починається з прийому таблеток активованого вугілля всередину з розрахунку 1 таб на 10 кг ваги за 1 годину до їжі і прийому різних медикаментів. Максимальна доза для дітей - 0,2 мг \ кг, для дорослих - до8 грам.

Слід пам'ятати, що прийом такого абсорбенту, як вугілля, призводить до збіднення організму вітамінами і мінеральними речовинами, призводить до мікропошкодження ворсинок кишечника.

Очищення кишечника ФОРТРАНС

В якості одного з найбільш м'яких методів можна рекомендувати фортранс, очищення кишечника з ним пройде легко, смак препарату трохи солодкуватий, приємний. Один пакетик препарату дозується на 20 кг маси тіла, розлучається в 1 літрі води, т е для людини 60-80 кг буде необхідна доза 3-4 літри розчину. Препарат фортранс, очищення кишечника з його допомогою призначають особам старше 15 років, останній прийом розчину повинен закінчитися за 4 години до того, як пацієнт передбачає закінчити очищення. Прийом відбувається за 200 мл (стакан) кожні 20 мін.следует пам'ятати, що фортранс так само, як і будь-який проносне, послаблює дію будь-яких лікарських препаратів. Фортранс має такі протипоказання, як і лавакол.

Магнезія для очищення кишечника

Сьогодні, як і багато років, магнезія для очищення кишечника застосовується так само активно, як і багато проносні засоби, які пропонує розвивається фармацевтична промисловість. Настільки тривалу популярність препарат заслужив своєю ефективністю, відносної нешкідливістю, дешевизною і доступністю. 20 гр порошку магнезії розводять в склянці води і випивають, ефект настає через 1-1,5 години і може зберігатися кілька діб. При прийомі магнезії необхідно приймати легкопереваріваемие їжу напередодні очищення, пити велику кількість рідини і пам'ятати про протипоказання для прийому препарату (загальних для всіх проносних засобів).

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Гіпоехогенні утворення в молочній залозі: неоднорідне, однорідне, з чіткими контурами, аваскулярний: що означає і як лікувати

Гіпоехогенний утворення в молочній залозі: неоднорідне, однорідне, з чіткими контурами, Аваскулярний «Гіпоехогенний освіту» - часто такий термін застосовують при описі картини під час ультразвукового дослідження. Що ж може означати цей загадковий для звичайного пацієнта термін? Перш за все, не слід панікувати: гіпоехогенне утворення в молочній залозі - це ще не хвороба і не діагноз, а лише структурний опис того, що бачить перед собою доктор, коли проводить УЗД. Простіше кажучи, гіпоехогенної структурою мають всі тканини, які мають відносно низьку щільність в порівнянні з іншими навколишніми тканинами. Гіпоехогенні утворення в молочній залозі не завжди є симптомом захворювання. Однак в деяких випадках наявність такої ознаки може вказувати на наявність досить серйозної патології. Код за МКХ-10 R92 Відхилення від норми, виявлені при отриманні діагностичного зображення в ході дослідження молочної залози Епідеміологія Гіпоехогенние освіти в молочних залозах вважаються найбільш...

Мазанина замість місячних: причини, симптоми, діагностика, лікування

Мазанина замість місячних: коричнева, чорна, рожева, як ознака вагітності Мазанина замість місячних - це дуже часта причина звернення до гінеколога, але не настільки часто таке звернення своєчасне для діагностики і лікування захворювань. Не так часто жінки звертаються з даними симптомами, оскільки «місячні є і те добре», але не варто ставитися до цього питання таким чином. Від репродуктивного здоров'я жінки залежить дуже багато чого, і це не тільки здоров'я майбутніх дітей, а й наступного покоління, якщо у жінки народиться дочка. Ось чому будь-які зміни стану здоров'я потрібно сприймати серйозно. Код за МКХ-10 N91 Відсутність менструацій, мізерні і рідкісні менструації Епідеміологія Епідеміологія поширення проблеми появи мазні замість місячних свідчить про те, що більше 67% випадків пов'язані з неправильним застосуванням гормональних контрацептивів. На другому місці серед причин такої зміни знаходиться інфекційні ураження і органічні захворювання, і менш 8% ...

Піддіафрагмальний абсцес: причини, симптоми, діагностика, лікування

Піддіафрагмальний абсцес Коли внутрішнє інфекційне запалення тканин, що супроводжується їх руйнуванням і гнійним розплавленням, класифікується як поддіафрагмальний абсцес, це означає, що гнійник (обмежене капсулою скупчення гною) розташований в подреберной зоні черевної порожнини - в просторі між розділяє грудну і черевну порожнини діафрагмою і верхньою частиною таких абдомінальних органів, як печінка, селезінка, шлунок і поперечна ободова кишка. Код за МКХ-10 K65 Перитоніт Епідеміологія За статистикою, більше ніж в 83% випадків утворення поддіафрагмальних абсцесів безпосередньо пов'язано з гострими формами захворювань органів черевної порожнини; і в двох третинах випадків це результат оперативного втручання при даних хворобах. У 20-30% пацієнтів поддіафрагмальний абсцес утворюється після видалення перфорованого гнійного апендициту; 50% - після операцій, пов'язаних зі шлунком, дванадцятипалої кишкою, жовчним міхуром і жовчними шляхами; практично у 26% - при гнійно...